tisk seznamu průsvitných konstrukcí NZU2013

Dotazy a odpovědi k problematice vypracování žádosti o podporu v programu Nová zelená úsporám 2013 a 2014
Odpovědět
JitkaM
Příspěvky: 17
Registrován: 06 kvě 2013, 09:38

tisk seznamu průsvitných konstrukcí NZU2013

Příspěvek od JitkaM »

Dobrý den
v metodice je požadovaná součást protokolu výpočtu měrné potřeby tepla a průměrných součinitelů prostupu tepla výpis průsvitných konstrukcí . Pokud použiju jednotně pro průsvitné i neprůsvitné konstrukce tisk Seznam konstrukcí v zoně, tak u oken chybí korekční činitel stínění, je tam jen korekční činitel rámu FF. jinak se mi zdá že tam vše je. Plánujete to do tisku doplnit, aby se tento seznam dal použít pro NZU2013? Nerada bych tvořila stejnou tabulku jen s doplněním jednoho sloupečku ručně.
Jitka Matúšů
Zdenek Rysavy
PROTECH
PROTECH
Příspěvky: 697
Registrován: 08 pro 2005, 18:41
Bydliště: Novy Bor
Kontaktovat uživatele:

Re: tisk seznamu průsvitných konstrukcí NZU2013

Příspěvek od Zdenek Rysavy »

Tisk této tabulky doplníme.
JitkaM
Příspěvky: 17
Registrován: 06 kvě 2013, 09:38

Re: tisk seznamu průsvitných konstrukcí NZU2013

Příspěvek od JitkaM »

Tak to bude super. Musím vám poděkovat za práci, kterou děláte na programu a jak se snažíte doplňovat vše, co si naši úředníci navymýšlejí.
Jitka Matúšů
JitkaM
Příspěvky: 17
Registrován: 06 kvě 2013, 09:38

Re: tisk seznamu průsvitných konstrukcí NZU2013

Příspěvek od JitkaM »

Dobrý den
je možné, že v novém tisku Průsvitné konstrukce je chyba?
Nesedí mi plochy zasklení a když to projdu po konstrukcích v zoně, tak tam kde je víc než jedno stejné okno, tak tam se mi zdá že převezme již násobek plochy, vloží to do velikosti jednoho okna a pak to znovu vynásobí tím počtem. přesně v tom je totiž rozdíl mezi oknama v seznamu konstrukcí zony a v seznamu průsvitných konstrukcí.
S pozdravem
Jitka Matúšů
Zdenek Rysavy
PROTECH
PROTECH
Příspěvky: 697
Registrován: 08 pro 2005, 18:41
Bydliště: Novy Bor
Kontaktovat uživatele:

Re: tisk seznamu průsvitných konstrukcí NZU2013

Příspěvek od Zdenek Rysavy »

Děkuji za upozornění. To jsem přehlédl. Opravíme.
Odpovědět