Tabulka stavebních prvků v PENB

Modul Průkaz 2013 je určen ke zpracování průkazů ENB podle nové vyhlášky č. 78/2013 Sb., o energetické náročnosti budov.
Odpovědět
vdovec
Příspěvky: 29
Registrován: 08 říj 2009, 12:47

Tabulka stavebních prvků v PENB

Příspěvek od vdovec »

Dobrý den.
V tabulce stavebních prvků PENB strana 3 tab a.1) se některé stavební konstrukce a prvky objevují několikrát, nikoliv jako součet hodnoty u každé konstrukce či prvku. Je to záměr, nebo dělám něco špatně?
Pavel Vdovec
koutnak
Příspěvky: 69
Registrován: 21 pro 2005, 10:52
Bydliště: Ostrava

Re: Tabulka stavebních prvků v PENB

Příspěvek od koutnak »

Vícekráte se zobrazují pouze otvorové výplně a jsou rozděleny podle orientace ke světovým stranám (i když ta orientace není nikde uvedena).
vdovec
Příspěvky: 29
Registrován: 08 říj 2009, 12:47

Re: Tabulka stavebních prvků v PENB

Příspěvek od vdovec »

Dobrý den.
Koukám na to, a nikoli jen okna, ale i stěny a podlahy se zobrazují vícekrát. Rád bych měl v tabulce každou stavební konstrukci jen jednou. Co s tím?
Děkuji.
pv
koutnak
Příspěvky: 69
Registrován: 21 pro 2005, 10:52
Bydliště: Ostrava

Re: Tabulka stavebních prvků v PENB

Příspěvek od koutnak »

Díval jsem se na právě odevzdanou akci (tedy zpracovanou v aktuální verzi programu=Průkaz 2013 v.4.2.2). Mám tam 26 různých obvodových konstrukcí (stěn, stropů nad suterénem, střech) a k tomu 15 typů otvorových výplní (okna, dveře). Obvodové konstrukce se mi v tisku tabulky "a.1) požadavky na součinitel prostupu tepla" tisknou jen jednou, otvory pak vícekráte podle světových stran (i když to si musím odvodit, orientace ke světovým stranám se v tabulce neuvádí).
Zkuste mi ten Váš soubor poslat, kouknu na to. Mail vidíte v přiloženém obrázku.
Tisk protokolu.png
Tisk protokolu.png (123.61 KiB) Zobrazeno 7297 x
vdovec
Příspěvky: 29
Registrován: 08 říj 2009, 12:47

Re: Tabulka stavebních prvků v PENB

Příspěvek od vdovec »

Děkuji.
Kouknu na novější verze a v případě, že bude tabulka dále stejná, napíšu.
pv
Odpovědět