Změny v nové verzi

Dotazy, návrhy a připomínky k programům firmy PROTECH. Pokud se příspěvek týká konkrétního programu, použijte prosím odpovídající fórum.
Odpovědět
Blažek_D
Příspěvky: 15
Registrován: 07 zář 2009, 14:35
Bydliště: Český Těšín

Změny v nové verzi

Příspěvek od Blažek_D »

Dobrý den,
Při spuštění programu (TV, DIMOS...) mi vyskočí okno s nabídkou na aktualizaci programu. Pokud chci zobrazit změny v nové verzi kliknutím na odkaz vyskočí jakési minimální okno v levém horním rohu původního okna a není možné si tyto změny přečíst. Kdysi toto fungovalo normálně.
Blažek
Edit: Ještě upřesním WIN XP Professional SP3, pozoruji toto už delší dobu.
O popisu novinek na webu a jejich zobrazení po instalaci samozřejmě vím.
Děkuji Blažek
Naposledy upravil(a) Blažek_D dne 07 led 2015, 10:00, celkem upraveno 1 x.
koutnak
Příspěvky: 69
Registrován: 21 pro 2005, 10:52
Bydliště: Ostrava

Re: Změny v nové verzi

Příspěvek od koutnak »

Mi to zobrazení změn fungovalo normálně. Ale popis změn najdete na webu http://www.protech.cz/novinky
Blažek_D
Příspěvky: 15
Registrován: 07 zář 2009, 14:35
Bydliště: Český Těšín

Re: Změny v nové verzi

Příspěvek od Blažek_D »

Po dnešní aktualizaci přikládám screen obrazovky po kliknutí na odkaz "Zobrazit změny v nové verzi".
informace_o_aktualizaci.jpg
informace_o_aktualizaci.jpg (72.86 KiB) Zobrazeno 13421 x
koutnak
Příspěvky: 69
Registrován: 21 pro 2005, 10:52
Bydliště: Ostrava

Re: Změny v nové verzi

Příspěvek od koutnak »

Změny se mi tentokráte také nezobrazily. Jen takový náznak nějakého okna, ze kterého byl vidět jen "zavírací" křížek - ale nefunkční.
A ani instalace se se stiskem tl. Nainstalovat neprovedla. Musel jsem si soubor PROTECH_546.exe stáhnou z webu a spustit "ručně"
Jan Rysavy
PROTECH
PROTECH
Příspěvky: 48
Registrován: 08 pro 2005, 18:30
Bydliště: Novy Bor, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny v nové verzi

Příspěvek od Jan Rysavy »

Díky za informaci, jde o chybu starou 13 měsíců, kterou jsem zavlekl při přechodu na jiný engine pro zobrazování HTML tabulek (Internet Explorer 11, který jsme do té doby používali, se na tabulkách začal kousat a s ním programy PROTECH). Jste první, kdo problém za ten rok nahlásili. V příští verzi to bude opraveno.
Odpovědět