Tlačítka

Dotazy, návrhy a připomínky k programům firmy PROTECH. Pokud se příspěvek týká konkrétního programu, použijte prosím odpovídající fórum.
Odpovědět
Jiří Vik
Příspěvky: 1
Registrován: 24 srp 2006, 22:05

Tlačítka

Příspěvek od Jiří Vik »

Dobrý den.

Bylo by možné do lišty ikon v programech TZ a DIMOS ikony pro přímé zapnutí ostatních navazujících programů (například v TZ ikonu programu DIMOS a naopak) ? je to sice prkotina ale ušetří mi (a věřím i kolegům) to několik kliků v zaplněné ploše.


Děkuji

Jiří Vik
Zdenek Rysavy
PROTECH
PROTECH
Příspěvky: 695
Registrován: 08 pro 2005, 18:41
Bydliště: Novy Bor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenek Rysavy »

Proberu to s kolegy.
Pokud si po výběru některého z programů ze složky PROTECH zminimalizujete tuto složku na spodní lištu, můžete další program spustit na dvě kliknutí myší.
Matějka
Příspěvky: 52
Registrován: 02 kvě 2006, 12:57
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Příspěvek od Matějka »

Možná bych šel ještě dál, spouštěl bych přímo odkaz na soubor dat stejného názvu příbuzného programu - TZ, Dimos, GDSW atd.
Optimální by bylo, kdyby soubor dat obsahoval všechny výpočty, nebo tyto byly standardně sdruženy v jednom adresáři. Byl by tedy C:/Protech/Zakázky (nebo jiný) a zde adresáře s daty všech použitých programů na dané akci. Název souborů by byl stejný, jen koncovka jiná a spouštění příbuzných programů jednoduché.
Tomáš

systém ukládání

Příspěvek od Tomáš »

Dobrý den
Nastavení, aby se soubory z jednotlivých programů ukládaly do stejného adresáře pod jménem zakázky nemusí měnit autoři programu, to si může každý uživatel nastavit sám, jak je zvyklý. Osobně mám tento systém zaveden a při archivaci stačí zálohovat adresář a nemusím to hledat. A dávat výpočty do jednoho souboru je nesmyl, při změně systému dat v jednotlivých programech by naskakovali chyby, případně byste ho vúbec neotevřel. Viz např. pokud uložíte soubor v programu verze 1.5 a přejdete na počítač, kde máte neistalovánu verzi 1.4 pak už vám ho program neotevře, takhle byste musel hlídat všechny programy. případně pokud by se tento soubor poškodil, musíte vše dělat znovu.
Odpovědět