Vývoj SW Protech ????

Dotazy, návrhy a připomínky k programům firmy PROTECH. Pokud se příspěvek týká konkrétního programu, použijte prosím odpovídající fórum.
Odpovědět
Koutňák

Vývoj SW Protech ????

Příspěvek od Koutňák »

Jsem dlouholetým uživatelem programů PROTECH, především TOB, TZ a DIMOSW. Vzhledem k neexistenci školení k programům (jde mi především o DIMOSW) celkem často tápu a v množství zobrazovaných čísel se ztrácím. Proto mne svou koncepcí velmi zaujal slovenský program TechCON. Má sice pro mne také nějaké ty nevýhody, především menší datovou základnu a chybějící energetické posouzení objektů, ale uživatelsky se mi líbí (i tím, že mě nezahrnuje až zbytečnou spoustou čísel). Neplánujete vývoj vašich programů tímto "3D" směrem? S vašimi programy umím pracovat, chápu jejich ovládání a taky jsem již do nich něco investoval, takže bych celkem nerad odcházel jinam. Ale mám dojem, že jste nějak ustrnuli (já vím, energetické průkazy vám asi daly dost zabrat ...). Vývoj směřuje ke 3D návrhům, objevují se profesní CADy jako AutoCAD MEP či Revit MEP, které umí i nějaké to dimenzování apod. Takže by mne zajímalo jestli máte nějakou vizi dalšího vývoje s případnými vazbami na tyto nově přicházející CADy.
Odpovědět