Vista 64bit

Dotazy, návrhy a připomínky k programům firmy PROTECH. Pokud se příspěvek týká konkrétního programu, použijte prosím odpovídající fórum.
Odpovědět
Michal A

Vista 64bit

Příspěvek od Michal A »

Dobrý den,
chtěl jsem se zeptet zda programy Protech fungují i na operačním systému Win Vista 64bit. Děkuji.
Jiri B

Re: Vista 64bit

Příspěvek od Jiri B »

Fungují, jediný problém mám obecně na Vistách s tiskem - počtem výtisků, kdy není respektován zadaný počet výtisků.
Jan Rysavy
PROTECH
PROTECH
Příspěvky: 48
Registrován: 08 pro 2005, 18:30
Bydliště: Novy Bor, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Re: Vista 64bit

Příspěvek od Jan Rysavy »

Michal A píše:Dobrý den,
chtěl jsem se zeptet zda programy Protech fungují i na operačním systému Win Vista 64bit. Děkuji.
Fungují, jedinou výjimkou je program HONORÁŘ, který pod Vista 64b nelze spustit, protože se jedná o 16-bitovou aplikaci. S příchodem Windows 7 a jeho XP režimem tento problém zmizí.
Jan Rysavy
PROTECH
PROTECH
Příspěvky: 48
Registrován: 08 pro 2005, 18:30
Bydliště: Novy Bor, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Re: Vista 64bit

Příspěvek od Jan Rysavy »

Jiri B píše:Fungují, jediný problém mám obecně na Vistách s tiskem - počtem výtisků, kdy není respektován zadaný počet výtisků.
Můžete prosím pro problém s tiskem založit nové vlákno? Doplnit informaci ve kterých programem jste na problém narazil a jak ho reprodukovat? Děkujeme.
koutnak
Příspěvky: 69
Registrován: 21 pro 2005, 10:52
Bydliště: Ostrava

Re: Vista 64bit

Příspěvek od koutnak »

Jan Rysavy píše:
Michal A píše:Dobrý den,
chtěl jsem se zeptet zda programy Protech fungují i na operačním systému Win Vista 64bit. Děkuji.
Fungují, jedinou výjimkou je program HONORÁŘ, který pod Vista 64b nelze spustit, protože se jedná o 16-bitovou aplikaci. S příchodem Windows 7 a jeho XP režimem tento problém zmizí.
Bohužel, ne každý si pořídí verzi 7 Professional, od které bude XP mód funkční. Pokud nepracujete ve větší firmě se sítí s doménou, není použití této verze potřebné. A jen kvůli programu Honorář se to určitě nevyplatí, přeci jen je o dost dražší (v případě upgrade z Win XP, u OEM verzí u nových PC rozdíl velký není). Neuvažujete o převodu Honoráře na 32-bitovou verzi? Celkem mě mrzí, že tento program nemohu používat (Win 7 Home Premium, 64-bit). S touto verzí Win 7 jsem narazil na jediné dva problémy - nefunguje Honorář a neexistují ovladače ke čtečce čipové karty (pro přístup do ČSOB).
Zdenek Rysavy
PROTECH
PROTECH
Příspěvky: 697
Registrován: 08 pro 2005, 18:41
Bydliště: Novy Bor
Kontaktovat uživatele:

Re: Vista 64bit

Příspěvek od Zdenek Rysavy »

Na nové verzi programu Honorář se pracuje. Naší snahou je, aby Honorář 2010 byl již v nové verzi.
Odpovědět