Export a import v katalogu

Údržba a doplňování katalogů na straně uživatelů
Odpovědět
Blažek_D
Příspěvky: 15
Registrován: 07 zář 2009, 14:35
Bydliště: Český Těšín

Export a import v katalogu

Příspěvek od Blažek_D »

Dobrý den,
Mám vytvořené M katalogy mimo jiné ventilů a trubek se svými úpravami. Ve verzi 1.2.5 (ventily) mi nefunguje export a import ventilů z P70 do M70. U trubek je situace trošku jiná. Z katalogu P70 export nefunguje, v rámci katalogu M70 export i import funkční.
Dotaz zní. Bylo něco s katalogy děláno co způsobilo nemožnost exportu a importu, nebo je chyba někde mezi mou klávesnicí a židlí?
Za odpověď, případně nakopnutí předem děkuji.
Blažek

*Edit
1.) V katalogu trubek jsem na úrovni "soubory" provedl kopii značky a nyní tu kopii nelze odstranit.
2.) V katalogu ventilů export a import funguje pouze na úrovni "soubory". Odstranit importovanou značku nelze.
Zdenek Rysavy
PROTECH
PROTECH
Příspěvky: 697
Registrován: 08 pro 2005, 18:41
Bydliště: Novy Bor
Kontaktovat uživatele:

Re: Export a import v katalogu

Příspěvek od Zdenek Rysavy »

V katalogu trubek je chyba a v režimu P70 chybí nabídka na export. Bude opraveno na příštím CD. V katalogu ventilů je export souboru (výrobce) z P70 do M70 funkční. Dále lze exportovat typ ventilu a načíst do libovolné značky a typu.

V katalozích je na úrovni "značky" povel Odstranit zakázán. Značky jsou uloženy v samostatných souborech v adresáři ....\Spolecné\Katalogy_P (nebo _M)\ventily (nebo jiný výrobek). Ty lze odstranit jen odstraněním příslušného souboru.
Odpovědět