kopírování katalogu materiálů M70

Údržba a doplňování katalogů na straně uživatelů
Odpovědět
jiri
Příspěvky: 5
Registrován: 11 pro 2009, 17:45

kopírování katalogu materiálů M70

Příspěvek od jiri »

Dobrý den, po instalaci programu TOB+TV+ENB na nový počítač bych si rád zkopíroval vlastní (již docela rozsáhlý) vytvořený katalog materiálů M70. Ve složkách Protechu jsem ho nedokázal najít. Pod jakým označením a kde ho mohu objevit pro zkopírování na nové PC? Původní instalace je na PC se systémem Windows Vista.
Děkuji.
Zdenek Rysavy
PROTECH
PROTECH
Příspěvky: 695
Registrován: 08 pro 2005, 18:41
Bydliště: Novy Bor
Kontaktovat uživatele:

Re: kopírování katalogu materiálů M70

Příspěvek od Zdenek Rysavy »

To je problém OS Vista a WIN 7. Nedovolují zápis do Program Files. Tento problém bude vyřešen až novým instalačním programem, jehož součástí bude nástroj na zobrazení skutečných cest k umístění souborů na disku. Dále přikládám vyjádření programátora:

Pokud jsou Programy PROTECH nainstalovány jinam než do C:\Program Files, pak se katalog materiálů MATCZ.M70 nachází na cestě ...\PROTECH\Spolecne\Katalogy_M
Jsou-li Programy PROTECH nainstalovány do složky C:\Program Files, může operační systém Win Vista (Win 7) vytvořit pro uloženi virtuálni cestu do dokumentů uživatele.
Nejednodušši cesta k nalezeni souboru MATCZ.70 pak je spustit Průzkumníka Windows a postavit se na složku C:\Program Files\\PROTECH\Spolecne\Katalogy_M. Pokud v teto složce soubor MATCZ.M70 není a je k této složce vytvořena virtuální cesta, objeví se v záhlaví průzkumníka volba "Kompatibilní soubory". Výběrem této nabídky budete přesměrován na složku ve které se soubor MATCZ.M70 nachází. Počítejte s tím, že to bude vnořené někde hluboko do Dokumentů, které OS přednostně podporují pro ukládání dat.

Pokud by jste měl nějaké problémy, obraťte se na pana Cermana 774 613 497.
jiri
Příspěvky: 5
Registrován: 11 pro 2009, 17:45

Re: kopírování katalogu materiálů M70

Příspěvek od jiri »

Katalog nalezen a překopírován podle návodu. Děkuji
Odpovědět