katalog materiálů

Údržba a doplňování katalogů na straně uživatelů
Odpovědět
jiri
Příspěvky: 5
Registrován: 11 pro 2009, 17:45

katalog materiálů

Příspěvek od jiri »

Dobrý den, katalog materiálů M70 uživatelsky vytvořený z prostředí TV již nelze otevřít napřímo z TOB, objevuje se hlášení : Soubor C:\Program Files\PROTECH\spolecne\Katalogy_P\MATCZ.P70 se nepodařilo úspěšně zapsat. Poté se sice katalog M70 otevře, je ale prázdný a umožní pouze znovu zadávat materiály. Při opakovaném otevření katalogu M70 z prostředí TV se bezproblémově otevře i se všemi již v minulosti vloženými materiály. Znovu zadávat vlastní materiálový katalog z TOB je dost pracné. Můžete mi poradit co s tím?
Zdenek Rysavy
PROTECH
PROTECH
Příspěvky: 697
Registrován: 08 pro 2005, 18:41
Bydliště: Novy Bor
Kontaktovat uživatele:

Re: katalog materiálů

Příspěvek od Zdenek Rysavy »

Vámi popisovaný stav se nám nepodařilo navodit.
Píšete, že když program TOB volá katalog M70, objevuje se hlášení o uložení katalogu P70.
Snad by k Vámi popisovanému stavu mohlo docházet v případě, že by jste měl CD PROTECH nainstalován v počítači 2x.
Pokud popisovaný stav dokážete navodit, pošlete nám snímek monitoru ve chvíli, kdy se objeví hlášení o uložení katalogu P70.
jiri
Příspěvky: 5
Registrován: 11 pro 2009, 17:45

Re: katalog materiálů

Příspěvek od jiri »

Dobrý den, SW mám nainstalované pouze 1x at nejnovější verzi 413. Snímek obrazovky Vám posílám mailem.
Zdenek Rysavy
PROTECH
PROTECH
Příspěvky: 697
Registrován: 08 pro 2005, 18:41
Bydliště: Novy Bor
Kontaktovat uživatele:

Re: katalog materiálů

Příspěvek od Zdenek Rysavy »

Děkuji.
jiri
Příspěvky: 5
Registrován: 11 pro 2009, 17:45

Re: katalog materiálů

Příspěvek od jiri »

Ověřoval jsem výskyt popisovaného problému na druhé pracovní stanici s druhým licenčním číslem a vyskytuje se zde rovněž.
Zdenek Rysavy
PROTECH
PROTECH
Příspěvky: 697
Registrován: 08 pro 2005, 18:41
Bydliště: Novy Bor
Kontaktovat uživatele:

Re: katalog materiálů

Příspěvek od Zdenek Rysavy »

Z Vaší odpovědi vyplývá, že to dokážete zopakovat. Tak by nám snad pomohlo nasnímání několika monitorů za sebou, abychom viděli postup, jakým lze tento stav navodit. Pokud nedokážeme tento stav navodit, je pravděpodobnost nalezení chyby minimální.
Děkuji.
Odpovědět