Tabulky normových hodnot výplní otvorů

Výpočet tepelných ztrát podle ČSN 06 0210
Odpovědět
Sladká

Tabulky normových hodnot výplní otvorů

Příspěvek od Sladká »

Stáhla a nainstalovala jsem si verzi PROTECH 377. Při zadávání konstrukcí - výplní otvorů (oken a dveří) v programu tepelných ztrát v řádku součinitel prostupu se otvírala tabulka normových a výpočtových hodnot součinitelů protupů tepla oken a dveří a jejich průvzdušností, které byly uvedeny v ČSN 73 0540-3. V předchozí verzi 375 se tato tabulka ještě otevírala. Jaký je důvod, že se otevírá tabulka doporučených a požadovaných hodnot Un z ČSN 73 0540-2? Prosím o odpověď.
Zdenek Rysavy
PROTECH
PROTECH
Příspěvky: 697
Registrován: 08 pro 2005, 18:41
Bydliště: Novy Bor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenek Rysavy »

Nejpravděpodobnější příčinou by mohlo být to, že jste neodinstalavala předchozí instalaci.
To bývá častý zdrojem problémů, zejména při spolupráci s katalogovými soubory, které se neustále mění.
U nás jsou testovací instalace funkční.
Sladká

Příspěvek od Sladká »

Předchozí verzi jsem odinstalovala. Navíc jsem zkusila i tuto verzi odinstalovat a znovu nainstalovat, ale výsledek je stále stejný. Tabulka s hodnotami U u výplní otvorů se dle ČSN neotvírá. Otvírá se stejná tabulka s požadovanými a doporučenými hodnotami všech konstrukcí jako u následujícího řádku.
Zdenek Rysavy
PROTECH
PROTECH
Příspěvky: 697
Registrován: 08 pro 2005, 18:41
Bydliště: Novy Bor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenek Rysavy »

Ano. Někdy koncem roku jsem byl upozotněn, že zde zobrazujeme zastaralé a neplatné hodnoty U. Nyní je zde zobrazována tabulka 3. z ČSN 73 0540-2:duben 2007.
Odpovědět